درباره ما

استعداد بالفطر انسان مثل نوزادی میمونه که باید بهش رسیدگی بشه و ازش غافل نشد تا زمانی که بزرگ و بالغ بشه. مثال بهتر در حوزه ی کاری ما، مثال دانه ی بذری میمونه که حین رشد نیازمند توجهات کامل یک کشاورز هست. حالا به هر دلیلی اگر درست و به موقع به این بذر رسیدگی نشه نتیجه مطلوبی که دلخواه کشاورز باشه به دست نمیاد. آموزش از اصلی ترین بحث هایی هست که یک کشاورز موفق برای رشد و پیشرفتش بهش نیاز داره‌.
اما خب در مسیر یادگیری بهینه، نمیشه از وجود یک راهنما یا مربی  غافل شد. چرا که داشتن دانش و اطلاعات کافی نیست ؛بلکه مهم استفاده ی درست از مجموعه ی دانسته هاست.
کوچینگ کشاورزی فرایندی است که به شما کشاورزان و فعالان حوزه ی کشاورزی امکان استفاده از دانش به روز کشاورزی را به ساده ترین روش می دهد.
در کوچینگ کشاورزی
آموزش، راهنمایی و مشاوره به طور همزمان برای شما اتفاق میفته. حتما به عنوان یک کشاورز نمونه از خودتون پرسیده اید که:
چطور می‌توانم زمانم رو بهتر مدیریت کنم؟
در مرحله ی بعدی کشتم چه کار کنم؟
و …
کوچ یا مربی به عنوان یک همراه دلسوز به تمام سوالات شما پاسخ میده.
نهایت هدف و غایت کوچینگ رشد ذهنی و پرورش خودآگاهی ما است.
خوشحالیم که در این مسیر همراه ما هستید.

من مصطفی ماکنالی با افتخار از خانواده ای کشاورز زاده هستم و کارشناس فروش در زمینه ی کشاورزی. در طول 13 سال فعالیتم در زمینه ی فروش بذر، سم و کود، کشاورزی رو هم به صورت مستقل و عملی انجام دادم و بزرگترین آموخته های خودم را از هم صحبتی و تجربه کار با کشاورزان پیشرو و هوشمند منطقه به دست آورده ام و امروز خیلی خوشحالم که می توانم این تجربه ها و آموخته های بزرگ را در زمینه ی مدیریت مالی و کشت و کار کشاورزی از طریق این فضای مجازی در اختیار شما کشاورزان عزیز قرار بدم.

درباره ما